Metan
Facebook Twitter
Site Haritası Site İçi Arama

Haber ve Duyurular

Adidas Sports Serisinin Yeni Modelleri Karşınızda!

 

PX 685i Sports

 

Kafa bandı stilli bir kulaklıktır. PX 685i sports size spor-koşu programınızda kesinlikle konfor ve rahatlığı bir arada sunuyor. Ayarlanabilen kafa bandı ve yumuşak yapısı ile rahatlığınıza paralel olarak kilitli klips sistemine sahiptir. Yüksek ses kalitesi ile sesleri doğala özdeş olarak yakalarsınız. Çevre gürültüsü sizi ilgilendirmez. Ayrıca koşunuzu yaparken gelen çağrıları cevaplamanız da mümkündür. Tüm MP3,iPad,iPhone,iPod,miCoach,CD çalar,ceptelefonu ve fitness salonlarındaki AV sistemleri ile uyumludur.Beyaz ve orjinal olmak üzere 2 ayrı renk seçeneği mevcuttur.

 

 


 

PMX 685i Sports

 

 
Bisiklet kullanırken kolaylıkla müzik dinlemeniz için tasarlanmış olan Adidas sports PMX 685i serisi hafifliğinin yanında çarpmalara düşmeye dayanıklıdır. Ses kalitesini yükseltir ve çevreden gelen trafik gürültüsü vs. gibi sesleri engeller. Tere, kire ve neme dayanıklı bir model olan PMX 685i silinerek kolayca temizlenebilir. Tüm MP3,iPad,iPhone,iPod,miCoach,CD çalar,ceptelefonu ve fitness salonlarındaki AV sistemleri ile uyumludur. 
 
 
 
 

 

OCX 685i Sports

 

Antremanlarınızda keyifli zaman harcamanız için ergonomik olarak tasarlanmış bir üründür.Kişiye göre ayarlanabilmesi ile rahat kullanım olanağı sağlar. Kulaklık klipsleri sayesinde düşme riski yoktur.Ayrıca kulak kanalı bağdaşımları uygun hafifleticiliğe sahiptir.Müzik seçiminizi yaparken güven ve konforu aynı anda yaşarsınız.Tüm MP3,iPad,iPhone,iPod,miCoach,CD çalar,ceptelefonu ve fitness salonlarındaki AV sistemleri ile uyumludur.Beyaz ve orjinal olmak üzere 2 ayrı renk seçeneği mevcuttur.

 

 


 

MX 685

 

 

Patentli Slide-to-Fit tutma mekanizması ile rahatlık ve güveni aynı anda size sunan MX 685 ile sınırlarınızı zorlayın! Yüksek çıkışlı sürücüleri ile motivasyon sağlarken güçlü, enerji verici ve doğal sesleri size sunar.Dış ortam gürültüsünü daha az engelleyerek çevrenizden haberdar olmanızı sağlar.Tüm MP3,iPad,iPhone,iPod,miCoach,CD çalar,ceptelefonu ve fitness salonlarındaki AV sistemleri ile uyumludur. 

 

 

 


 

 CX 685

 

 

Slide-to-Fit tutma sistemine sahip CX 685 Sports rahatlık ve güveni size aynı anda sunar.Çevreden gelen gürültüyü büyük oranda azaltır. Zorlu hareketlere uygun olarak tasarlanmış ve test edilmiş bir kulaklıktır.Para-aramid takviyeli kablosu ile güç ve dayanıklılık sağlarken gerilimi az olan bölgeler de düşünülmüş,esnek ve darbelere dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Tüm MP3,iPad,iPhone,iPod,miCoach,CD çalar,ceptelefonu ve fitness salonlarındaki AV sistemleri ile uyumludur.

 


 

Ayrıntılı bilgi için; www.metanshop.com


<< Haber ve Duyurular