Metan
Facebook Twitter
Site Haritası Site İçi Arama

Haber ve Duyurular

Sennheiser Club Guide Uygulaması ile Popülariteyi Keşfedin!

Wedemark,7 Mart 2013, Size en yakın olan en popüler mekanı mı arıyorsunuz? Sennheiser Club Guide ile Foursquare kullanıcıları en iyi gece mekanlarını ve popülerliği belirliyor.

Sennheiser Club Guide listesinde, 50 favori mekan Facebook kullanıcıları tarafından oylanıyor. Tavsiye edilen mekanlar aylık olarak ekleniyor. Foursquare kullanıcıları Sennheiser’ın foursquare’deki yeni sayfasından kendilerine en yakın olan mekanları bulabiliyor, check in yapabiliyor ve yorumlarını aktarıyor. Bulundukları yeri check in’lemekle beraber partilerden fotoğraflar paylaşabiliyor. Üstelik hem mobil hem de masaüstü cihazlara uyumlu.
 
Rehber, tüm Dünyadaki Sennheiser Facebook kullanıcılarının favori mekanlarından fotoğraf paylaşması ve yapmış oldukları check in’ler ile oluşturuldu.
 
Eğer sizin favori mekanınız hala ekli değilse korkmayın!
 
Sennheiser’ın global haritasına siz de favorinizi ekleyin!
 
Eklemek için; Club Guide Facebook app.
 
Dünyadaki Efsane olmuş DJ’lerin katıldığı -DJ Bob Sinclar, DJ Fly, DJ QBert ve Luciano- Sennheiser’ın son etkinliği hakkında Sennheiser Müşteri İlişkileri Direktörü Katrin Huss şöyle konuştu; ‘Tüm Dünya’da, evde, dışarıda,  gecelerde Sennheiser kullanılıyor! DJ’ler sergiledikleri performanslarda kaliteyi seçiyor! Ses ve müziğin olduğu her yerde Sennheiser mikrofon ya da kulaklıkları var! Ve bizde burada olmaktan mutluluk duyuyoruz.’ Ve şöyle ekliyor; ‘Ancak gece hayatı anlayışı sadece kabinin arkasında değil. Müzik, ses ve eğlence her yerde ve herkesle! Bu anlayışta Sennheiser Club Guide’ı yaratan asıl etmen, aslında. Müziği yaşayan ve hisseden herkes kendi ağına kendi paylaşımlarını ekliyor!'
 
Sennheiser Foursquare sayfasından Club Guide’a ulaşabilirsiniz.
 
https://de.foursquare.com/sennheiser

<< Haber ve Duyurular