Metan
Facebook Twitter
Site Haritası Site İçi Arama

Haber ve Duyurular

Sennheiser'ın Yeni DJ Serisi Sizlerle! HD 8 DJ, HD 7 DJ, HD 6 MIX !

 

 

Sennheiser'ın yeni DJ serisi olan HD 8 DJ, HD 7 DJ ve HD 6 MIX profesyonel DJ'ler ve prodüktörler için geliştirildi. Dinamik ve baskın sese sahip oluşu ile dikkat çeken seri, dış ortam gürültüsünü izole etme özelliğine de sahip.

Çağdaş ve şık olarak tasarlanan yeni seri, büyük kulaklık kapsülleri ve yumuşak kulaklık pedleri ile rahatlığınızı da ön plana çıkartıyor.

Kulaklık kapsülleri 210 derece dönebilme özelliğinde olan HD 8 DJ ve HD 7 DJ tamamen profesyonel DJ'lerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Yüksek frekansta sese odaklanarak düz ve doğal olan sesi elde etmenize olanak sağlayan teknolojisi ile dikkat çeken HD 8 DJ ve HD 7 DJ ile gerçek ritmi hissedeceksiniz!

 Daha çok iç ortamlarda kullanıma özel olarak tasarlanan HD 6 MIX ile profesyonel ve amatör olarak tüm stüdyo kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Uzun saatler kullanıma uygun olarak yaratılan HD 6 MIX eliptik - dairesel bir dizayna sahip. 

Çok yakında Türkiye'de satışa sunulacak olan HD 8 DJ, HD 7 DJ ve HD 6 MIX'i Gümüşsuyu'ndaki ofisimize gelerek deneyebilirsiniz!

 


<< Haber ve Duyurular