Metan
Facebook Twitter
Site Haritası Site İçi Arama

Haber ve Duyurular

Sennheiser'ın Yeni Oyun Serisi Kulaklıkları: G4ME ONE - G4ME ZERO

 

 

Sennheiser'ın yeni oyun serisi kulaklıkları G4ME ONE ve ZERO özel beyaz renkli tasarımı ile dikkat çekmektedir.

Kullanılan materyal ve kullanım şekline uyum için farklı özelliklerde tasarlanan iki ayrı modelden, G4ME ZERO'nun  kulak pedlerinde mükemmel akustik ve kullanım rahatlığı için özel çift tabakalı bir deri kullanılmıştır. G4ME ONE'ın kulak pedlerinde ise maksimum rahatlığı size sunmak için derinizin nefes almasını sağlayan kadife kumaşı kullanılmıştır. 

G4ME ZERO kapalı olarak tasarlanmış, gürültü engelleme özelliğine sahip bir kulaklık modelidir ve mikrofonundaki pro gürültü engelleme seçeneği ile dış ortam seslerini tamamen ortadan kaldırmanız mümkündür. Hafif, modern ve ergonomik dizaynı sayesinde uzun saatler kullanıma uygundur. Kıvrılabilen kulak pedleri ve ürünün beraberinde gelen taşıma çantası sayesinde siz neredeyseniz G4ME ZERO da orada!

G4ME ONE ise açık olarak tasarlanmş, akustik sesleri mükemmel yansıtan ve doğal ses deneyimini size yaşatan bir kulaklık modelidir. Sennheiser G4ME ONE'ın hafif tasarımının yanı sıra, sağ kulak kabına entegre edilmiş ses açıp-kapama düğmesi ile muhteşem konforu yaşarsınız. Kulak pedleri XXL boyuttadır ve uzun saatler kullanıma uygundur. G4ME ONE'ın mikrofonunda da tıpkı G4ME ZERO'da olduğu gibi pro gürültü engelleme özelliği mevcuttur. 

 


<< Haber ve Duyurular