Metan
Facebook Twitter
Site Haritası Site İçi Arama

Profesyonel Ürünler

 Sennheiser

Sennheiser

 

65 yılı aşkın süredir, Sennheiser, yüksek kaliteli ürünler ve sesin üretimi, iletimi ve kaydı konusundaki üstün başarı ile eş anlamlı olmuştur.

Profesyonel iş yaşantınızda size kolaylık sağlayacak, yüksek kalitesi ve konforu ile işinizi kolaylaştırıcak ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
 
 

  Neuman.Berlin 

 

Neumann mikrofon sistemleri olmadan profesyonel ses stüdyosu düşünülebilir mi? Neredeyse bir asırı bulan neumann geçmişi ve ürün kalitesi, profesyonel ses teknolojilerine öncülük etmesini sağlamıştır. Ekipman listesi hazırlanırken ses stüdyolarının Neumann mikrofonlarını listenin başında tutması bir rastlantı değildir...

  


 Phonak

 

  PHONAK, geliştirdiği işitme sistemlerinde, doğanın biyolojik sırlarını yüksek dijital teknoloji ile çözerek, “doğal işitmenin kişiye özel” formüllerine ulaşmıştır. Özellikle pediatrik işitme cihazları konusunda her zaman yeni gelişmelerin öncüsü olan PHONAK, teknoloji ve dizaynda dünya standartlarını sürekli yükseltmektedir.

 

 Stumpfl AV

 

İlk yıllarında slide projeksiyon elektroniğine odaklanan Stumpfl AV, 33 sene önce kurulmuştur. Sadece geniş bir resmin mesajı ile insanları gerçekten etkileyebileceği gerçeği, şirketimizin geliştirdiği ileri teknoloji ürünü makine ve alet destekleri eşliğinde projeksiyon ekranlarının üretiminde şevkle yer almamız ile hayat bulmuştur.